• Pinokio

• 31.03.2022r. dzieci z oddziałów zerowych wybrały się do WCK w Wałczu na spektakl teatralny pt. : "Pinokio" w wykonaniu aktorów z Teatru ARTENES z Wrocławia. Pogodne piosenki oraz przygody chłopca zapewniły dobrą zabawę gdzie aktorzy potrafili wejść w interakcję z dziećmi przekazując jasne przesłanie wychowawcze.

J. Marcyniuk,

K. Kwiatkowska - Gradek

• Góra Grosza

• I dorzuciliśmy swoje "3 grosze". Serdecznie dziękujemy Kochanym Sponsorom

Klasą 2b

Wych. Joanna Perskiewicz

• Oddziały przygotowawcze w szkole

• Do naszej szkoły uczęszcza już 25 dzieci będących obywatelami Ukrainy . Wśród nich jest aż 21 tych, którzy przybyli do nas w ciągu ostatnich 3 tygodni.

Po uzyskaniu zgody od Burmistrza Tuczna Krzysztofa Mikołajczyka dyrektor szkoły Izabela Krajnik otworzyła 2 oddziały przygotowawcze - jeden dla uczniów z klas 1-3 oraz drugi dla klas 7-8. Pozostałe dzieci z klas 4-5 mają dodatkowe lekcje j.polskiego.

Uczniowie bardzo szybko zintegrowali się i odnaleźli w nowej rzeczywistości.

Mamy nadzieję, że czują się u nas dobrze

• Dziękujemy firmie Ludwig Czekolada

• Serdecznie dziękuję firmie Ludwig Czekolada sp.z o. o. za wsparcie finansowe na zakup pomocy dydaktycznych oraz przyborów szkolnych dla naszych nowych uczniów z Ukrainy. Dzięki Państwu na twarzach dzieci pojawił sie uśmiech

P. S. Pani Elizie Herman dziękuję za szczególne zaangażowanie

i bardzo dobrą współpracę

Dziękuję również wszystkim naszym darczyńcom, którzy pomogli

w organizacji pomocy dla dzieci.

Izabela Krajnik