Nawigacja

  • Jasełka w GOK-u

    Jasełka w GOK-u

    Jasełka w wykonaniu naszych najmłodszych uczniów z klas "0"

    Jasełka w GOK-u - Obrazek 1  Jasełka w GOK-u - Obrazek 2  Jasełka w GOK-u - Obrazek 3

  • Z wizytą w fabryce czekolady

    Z wizytą w fabryce czekolady

    Z wizytą w fabryce czekolady - Obrazek 1 Z wizytą w fabryce czekolady - Obrazek 2  Z wizytą w fabryce czekolady - Obrazek 3

  • Z wizytą u Burmistrza

    Z wizytą u Burmistrza

    Przekazaliśmy Panu Burmistrzowi śwaitełko Betlejemskie i życzenia świąteczne.

    Z wizytą u Burmistrza - Obrazek 1

  • Wizyta w szpitalu

    Wizyta w szpitalu

    Wizyta w szpitalu - Obrazek 1   Wizyta w szpitalu - Obrazek 2

  • Prezenty dla naszych uczniów

    Prezenty dla naszych uczniów

    Prezenty dla naszych uczniów - Obrazek 1Prezenty dla naszych uczniów - Obrazek 2Prezenty dla naszych uczniów - Obrazek 3

    Dziękujemy wydawnictwu Aleksander za otrzymane gry, puzzle, przybory szkolne, które w nowym roku zostaną wykorzystane podczas szkolnych zawodów i turniejów.

  • Wieczór Kolęd

    Wieczór Kolęd

    Wieczór Kolęd - Obrazek 1Wieczór Kolęd - Obrazek 2

  • ZMIANA ORGANIZACJI PRACY SZKOŁY

    ZMIANA ORGANIZACJI PRACY SZKOŁY
    21.12.2018

    ORGANIZACJA PRACY W DNIU 21.12.2018  - PIĄTEK:


    I. SZKOŁA PODSTAWOWA:


    1 LEKCJA – APEL (bezpieczeństwo podczas przerwy świątecznej, sprawy bieżące) DLA KLAS 1-5 SZ.P. ORAZ JASEŁKA W WYKONANIU KLAS „0”  DLA UCZNIÓW KLAS 1 – 3 SZ.P.                                              (1 PIĘTRO - KORYTARZ)
    2 - 5 LEKCJA - ZAJĘCIA Z WYCHOWAWCĄ

    - po apelu klasy 4 – 5 – zajęcia z wychowawcą ( wigilie klasowe, zabawy itp.)

    - po Jasełkach kl. 0 – 3 – zajęcia z wychowawcą (j.w.)

    - (proszę pamiętać o wysyłaniu dzieci na odpowiednie godziny odjazdów gimbusa)

    II. KLASY 6-8 SZ.P. i III GIMN.:


    1 LEKCJA - ZAJĘCIA Z WYCHOWAWCĄ – przygotowania do wigilii klasowej
    2 LEKCJA - APEL (bezpieczeństwo podczas przerwy świątecznej, sprawy bieżące)
    2 - 5 LEKCJA - ZAJĘCIA Z WYCHOWAWCĄ

    - zajęcia z wychowawcą ( wigilie klasowe, zabawy itp.)

    - (proszę pamiętać o wysyłaniu uczniów na odpowiednie godziny odjazdów gimbusa)
     

    III. Świetlica w szkole podstawowej i gimnazjum: 6.45 - 13.00

     

    IV. Odjazdy GIMBUSA:
    11.00 - z Tuczna w kierunku Miłogoszcz, Rusinowo, Martew


    11.40 -  z  Tuczna w kierunku Wrzosy, Rzeczyca, Płociczno, Jeziorki (dzieci młodsze)


    12.30 - z Tuczna w kierunku Marcinkowice, Wrzosy, Rzeczyca, Płociczno, Jeziorki (dzieci starsze  i młodzież)
       

    UWAGA  WYCHOWAWCY

     

    Proszę poinformować rodziców uczniów mieszkających w Tucznie, że mogą dzieci odebrać ze szkoły już po klasowej wigilii.

    Jeżeli jednak wiele dzieci zostanie, to wychowawca zobowiązany jest się nimi zaopiekować aż do czasu odbioru dzieci przez rodziców lub do czasu odjazdu gimbusa.

  • I Wodna Gromada Zuchowa Bursztynki

    I Wodna Gromada Zuchowa Bursztynki

    I Wodna Gromada Zuchowa Bursztynki - Obrazek 1I Wodna Gromada Zuchowa Bursztynki - Obrazek 2I Wodna Gromada Zuchowa Bursztynki - Obrazek 3

    I Wodna Gromada Zuchowa Bursztynki - Obrazek 4I Wodna Gromada Zuchowa Bursztynki - Obrazek 5

  • Owsiane Ciasteczka 2a SP

    Owsiane Ciasteczka 2a SP
    12.12.2018

    Świąteczne ciasteczka owsiane klasy 2a, które będzie można kupić podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego- zapraszamy 

    Dorota Cybulska i klasa 2a

  • Peczenie Ciasteczek 2a SP
    12.12.2018

    Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Peczenie Ciasteczek 2a SP.

  • OZDOBA CHOINKOWA KONKURS

    OZDOBA CHOINKOWA KONKURS

    Znalezione obrazy dla zapytania ozdoba choinkowa
    WYNIKI KONKURSU
     „OZDOBA CHOINKOWA”

    Kategoria klasy I-III SP:

     I MIEJSCEMarta Wesół-Tereszczak  kl. 3
     II MIEJSCEJulia Świątek- Brzezińska  kl.3

     III MIEJSCEKinga Szkutnik  kl.2a

    WYRÓŻNIENIE:

    Alicja Bukała, Izabela Mikulska, Marika Biela

    Kategoria klasy IV-VI SP:

    I MIEJSCEMaciej Podgórski   kl. 4b
     II MIEJSCEDominika Kania  kl.5a

     III MIEJSCEAnna Kriger  kl.4a

    WYRÓŻNIENIE:

    Olaf Banasiak, Aleks Góraj, Błażej Kempa

    Kategoria klasy VII-VIII SP i Gimnazjum:

    I MIEJSCEBartłomiej Suszek   kl. 7b
     II MIEJSCEMiłosz Martenka  kl.IIIB

     III MIEJSCEOlga Kujda   kl.IIIC

    WYRÓŻNIENIE:

    Nikodem Banasiak, Bartosz Maminski, Sebastian Ignaszak, Marcelina Krause, Kacper Lewandowski.

    Apel z rozdaniem nagród odbędzie się 21 grudnia (piątek) podczas apelu bożonarodzeniowego.

  • RODZINNY STROIK BOŻONARODZENIOWY

    RODZINNY STROIK BOŻONARODZENIOWY

    Znalezione obrazy dla zapytania ozdoba choinkowa

    WYNIKI KONKURSU
     „RODZINNY STROIK BOŻONARODZENIOWY”

     

     I MIEJSCEBartłomiej Wesół-Tereszczak ( kl.4b)
     II MIEJSCEFilip Białas  (kl. 4b)

     III MIEJSCEJuszkiewicz Wojciech ( kl.1b)

    IV MIEJSCE -  Patrycja Dzikowicz  (kl.6b)

    NAGRODA DODATKOWA: Kamil Radecki  (kl.4b)

    WYRÓŻNIENIA: Julia Świątek-Brzezińska (kl. 3), Anna Biernacka (kl. 7a), Marta-Wesół-Tereszczak (kl.3), Michał Tymecki (kl.4a), Mateusz Sobota (kl.5a).

    Znalezione obrazy dla zapytania stroik bożonarodzeniowy

    Prace konkursowe oceniała komisja (na zasadzie Eurowizji) w składzie:

    J. Szczotkiewicz, G. Kędziora, E. Stefanowicz, M. Kłosek, M. Stańczyk,
     M. Lewandowska, M. Krajewska, E. Błądek, E. Witkowska, D. Cybulska,
    M. Winkler, I. Podkrzycka.

  •  - Obrazek 1

  • KRAINA ŚPIOCHÓW

    KRAINA ŚPIOCHÓW
    05.12.2018

    5 grudnia klasy 2a,2b i 3a odwiedziły Teatr w Pile i miały przyjemność oglądać świąteczny spektakl

    KRAINA ŚPIOCHÓW.

  • MIKOŁAJKI 2A SP

    MIKOŁAJKI 2A   SP
    06.12.2018

    Mikołajki 2a i 2b, grzeczne dzieci dostały prezenty,  a niegrzeczne rózgi ;-) Dziękujemy Mikołaju!!!

  • MIKOŁAJKI 2A  SP
    06.12.2018

    Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii MIKOŁAJKI 2A SP.

  • LEKCJA W MUZEUM

    LEKCJA W MUZEUM
    30.11.2018

    Lekcja w Muzeum

    W ostatnich dniach listopada klasy piąte, siódme i ósme odwiedziły  Muzeum Ziemi Wałeckiej. Podczas pokazu dzieci  poznały  najstarszą technikę czerpania papieru,  ponadto każdy z uczestników  miał okazję własnoręcznie zrobić sobie kartkę papieru. Byliśmy również na wystawie "Kajko i Kokosz - komiksowa archeologia oraz na wystawie” Drogi do Niepodległości”. Tematem ostatniej  wystawy jest historia polskiej tradycji niepodległościowej w okresie od Powstania styczniowego do odzyskania niepodległości w 1918 roku.  ****Podziękowania  dla pracowników muzeum . B.Oleksiak-Urbanowska****

  • SZKOLNY KONKURS KOLĘD pt. „Hej kolęda, kolęda”

    30.11.2018

    W Szkolnym Konkursie Kolęd wzięli udział uczniowie trzech grup wiekowych:

    - klasy 1-3;

    - klasy 4-6;

    - klasy 7,8 i uczniowie gimnazjum

    W Szkolnym Konkursie Kolęd pt. „Hej kolęda, kolęda” jury przyznało:

    Klasy 1-3:

    I miejsce – A.Prostko

    II miejsce – A. Bukała

    III miejsce – P. Mikołajczyk

    Wyróżnienie: B. Tkacewicz

    Klasy 4-6:

    Grand Prix – J.Helman

    I miejsce – O. Janik

    II miejsce – A. Garbowska

    III miejsce – A. Chełchowska

    Wyróżnienia: M. Kociuba, M. Krajnik oraz N. Ostrowska

    Klasy 7,8 i gimnazjum:

    I miejsce – M. Kartasińska

    II miejsce – J. Senator

    III miejsce – W. Wróbel

    Wyróżnienie – Z. Wesół - Treszczak

    Laureaci otrzymają dyplomy, nagrody oraz wystąpią podczas wieczoru kolęd, który odbędzie się 14 grudnia 2018r. w Szkole Podstawowej im. Wedlów – Tuczyńskich w Tucznie.

    Pozostali uczestnicy otrzymają dyplomy uczestnictwa.

  • MIĘDZYSZKOLNY TURNIEJ SZACHOWY WAŁCZ

    MIĘDZYSZKOLNY TURNIEJ SZACHOWY WAŁCZ
    22.11.2018

    22 listopada 2018 roku w Szkole Podstawowej nr 1 w Wałczu odbył się Międzyszkolny Turniej Szachowy z okazji 100-lecia Odzyskania Niepodległości. W turnieju wzięło udział 35 uczniów z powiatu wałeckiego oraz przedstawiciele naszej szkoły: Karolina Mikołajczyk z VIIIa, Kacper Wesół - VIIIb, Arkadiusz Sławiński - IIIc, Hubert Ruta VIa pod opieką p. Arkadiusza Molińskiego. Zawody rozgrywane były systemem szwajcarskim. Rozegrano siedem rund, pary dobierane były w miarę możliwości, spośród tych uczestników, którzy dotychczas zdobyli jednakową liczbę punktów. Spośród naszych reprezentantów najlepiej wypadła Karolina Mikołajczyk, która zdobyła 8 pkt. Uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz zebrali cenne doświadczenia na następne turnieje.

strona:

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa im. Wedlów-Tuczyńskich w Tucznie
    ul.Szkolna 41
    78-640 Tuczno
  • (67)2593360

Galeria zdjęć