GIMBUS
Rozkład jazdy autobusu szkolnego w roku szkolnym 2023/2024
RANO
6:40 - Jeziorki, Płociczno, Rzeczyca, Wrzosy
7:25 - Rusinowo, Miłogoszcz
745 - Stacja PKP i wybudowania
PO LEKCJACH
12:45 - Miłogoszcz, Rusinowo
13:40 - Stacja PKP, Wrzosy, Rzeczyca, Jeziorki, Płociczno
14:30 - Stacja PKP, Wrzosy, Rzeczyca, Jeziorki, Płociczno
15:10 - Miłogoszcz, Rusinowo