• E-KARTA (Regulamin korzystania z elktronicznej karty)

• 1. Każdy uczeń zapisany do świetlicy szkolnej otrzymuje  indywidualną e-kartę za pomocą której potwierdza swoją obecność podczas zajęć opiekuńczych.

2. Kartą nie można się wymieniać ani pożyczać innym uczniom, ponieważ jest ona przypisana tylko do danego ucznia.

3. Uczniowie wchodząc do świetlicy i wychodząc z niej potwierdzają ten fakt poprzez zbliżenie e-karty do czytnika znajdującego się we wskazanym miejscu w sali.

4. Uczniowie maja obowiązek mieć kartę zawsze przy sobie. Gdy uczeń nie ma karty,  jest zobowiązany natychmiast zgłosić ten fakt opiekunowi świetlicy.

5. W przypadku zagubienia lub zniszczenia karty za wydanie kolejnej  będzie pobierana opłata w wysokości 10 zł.

6. W przypadku zniszczenia lub zagubienia karty z winy osób trzecich, kosztami zakupu nowej karty są obciążane osoby, które przyczyniły się do tej sytuacji. Jeśli jest niemożliwe wskazanie osoby winnej, wówczas poszkodowany uczeń otrzymuje kartę za darmo.

7. Wydruki z systemu e-świetlicą stanowią dokument potwierdzający uczestnictwo ucznia w zajęciach świetlicowych.